Меню Закрити

Як заробити на ставках

як заробити на ставках

Беттінг – це вид азартної розваги, який передбачає укладання парі на спортивні події між клієнтом і букмекером. Ключове слово – розвага. Проте досвідчені бетори в один голос стверджують, що можна заробити на ставках. Чи існує взагалі така можливість і як отримати прибутки від вдалих прогнозів.

Як заробити на ставках: декілька дієвих способів

Чи реально заробити на ставках знають ті, хто собаку з’їв у букмекерських парі. Інколи обрані способи бувають не зовсім правомірними (не кримінальними, звичайно). Вони включають порушення деяких вимог і умов користування сайтом букмекера. Одразу варто сказати, що деякі із способів не можна застосувати у ліцензійних бк України, адже їх правила достатньо жорсткі і передбачають детальну перевірку гравців. Ми обов’язково повернемось до цього питання згодом.

Чи можна заробити на ставках в офшорних конторах, які діють на території України? Відповідь однозначна – так. Одразу варто сказати, що мова піде про такі способи:

 • букмекерські вилки;
 • коридори
 • післяголи;
 • помилки бк;
 • бонусні пропозиції.

Далі ми розкриємо секрети такого заробітку на спортивних парі. Проте хочемо заздалегідь попередити – переходити межу у погоні за прибутками не варто. Букмекери відстежують будь-які неправомірні дії та карають за це беторів – блокуванням, списанням коштів та іншими санкціями.

Букмекерські вилки

Найпростіший спосіб як заробити на ставках на спорт – це вилки. Гравцеві не заборонено мати декілька профілів на різних сайтах бк. Таким чином можна шукати різницю коефіцієнтів для одних і тих же матчів і заробляти на цьому. Вилки використовуються як основний спосіб отримання прибутку багатьма букмекерами. Проте тут варто пам’ятати, що мисливців за вилками швидко розкривають. Як результат – блокування або інші санкції.

Коридори

Як заробити на ставках без ризику за допомогою коридорів? Спосіб схожий з вилками, проте в основі лежить різниця у ставках тотал і фора. Цьому, звичайно, доведеться приділити більше уваги і дослідити наявність різниці. На відміну від вилок, такий спосіб відстежити важче.

Післяголи

Цей спосіб також не можна назвати стовідсотково легальним. Суть його полягає у ставках на ту подію, яка вже відбулась та була зафіксована на одному сайті, проте ще не з’явилась на іншому. По суті гравець ставить на заздалегідь відомий результат. Тут важлива миттєва реакція та знання потрібних ресурсів.

Помилки букмекерів

Найчастіше помилки у коефіцієнтах або розрахунках гарантують повернення ставки. Цим можна користуватись. В такому разі факт заробітку не буде явним, адже гравець нічого не отримує, окрім суми, поставленої на матч. У деяких випадках у якості компенсації бк все ж виплатить виграш за помилковим коефіцієнтом. Проте вважати це основним способом заробітку на ставках все ж не варто.

Бонусна політика

Тут також важлива поміркованість. Бонуси надаються гравцям не з метою заробітку, а у якості “компліменту” за вдалий вибір букмекера. Зазвичай це заохочення за реєстрацію – фрібети або грошові винагороди за перший депозит. Створювати декілька профілів з метою активації бонусів заборонено. Проте правилами діяльності бк дозволяється мати облікові записи на сайтах інших букмекерів.

Що може чекати на тих, хто створює нові профілі на одному і тому ж сайті з метою наживи:

 • блокування акаунту з неможливістю робити ставки у майбутньому;;
 • невиплата виграшів;
 • блокування балансу.

Гравець, який використав недостовірні дані, не пройде верифікацію та матиме проблеми із оператором у подальшому. По суті, розмір заробітку від бонусів не вартий репутації та можливості грати з великими прибутками у подальшому.

Інші важливі нюанси

Чи можливо заробити на ставках легальним способом? Звичайно. Маємо декілька дієвих порад:

 1. Обирайте безпечні заклади з високими коефіцієнтами та низькою маржею.
 2. Використовуйте статистику і аналітику матчу для того, аби зробити правильний прогноз.
 3. Не ризикуйте одразу великою сумою у тому разі, якщо не впевнені у результаті.
 4. Використовуйте різні види ставок – тотал, фора, подвійний шанс та інші.
 5. Не ставте на експреси та системи у тому разі, якщо знаєте про великі ризики програшу.
 6. Приділіть увагу вивченню, команд, стилів гри та інших особливостей одного або декількох видів спорту, станьте експертом у ньому.
 7. Використовуйте заохочення від букмекерів – бонуси, додаткові відсотки до ставок, ставки без ризику, фрібети. Вони допомагають збільшити банкролл та зменшити ризик програшу.
 8. Не піддавайтеся азарту та ставтеся до беттінгу помірковано.

У будь-якому випадку, ставки на спорт не можуть стати основним методом заробітку. Передбачити результат певного матчу із стовідсотковою вірогідністю майже неможливо.

І тут ми обіцяли повернутись до питання: як заробити на ставках в Україні? Головне – не намагайтесь обдурити букмекера або застосувати шахрайські схеми з метою заробітку. Букмекери України детально і прискіпливо відстежують діяльність клієнтів та миттєво блокують або знижують ліміти у разі ризикованої поведінки. Для заробітку на ставках краще використовувати безпечні і дієві поради, наведені вище. І головне, що слід пам’ятати: беттінг – це розвага, а не робота. Він не приноситиме стабільний дохід і не може бути єдиним джерелом поповнення бюджету.

Популярні питання про, те як заробити на ставках

❓ Чому ставки на спорт не гарантують постійного прибутку?
Спрогнозувати результати матчу із повною вірогідністю дуже важко, адже вони залежать від багатьох чинників. Саме тому виграє ставка чи ні залежить виключно від успіху та попередньої підготовки клієнта із вивчення статистики та аналітики.
❓ Чи можна використовувати бонус за реєстрацію у бк декілька разів?
Ні, він надається одноразово під час створення облікового запису. Повторна реєстрація для отримання бонусу заборонена.
❓ Чому букмекери України висувають більш суворі вимоги до беторів?
Це продиктовано умовами ліцензії від КРАІЛ та законом, який регулює діяльність букмекерів в Україні. За порушення вимог бк несуть сувору відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *