Меню Закрити

Види ставок у букмекерських конторах

види ставок на спорт

Букмекерське парі відрізняється варіативністю та враховує багато показників: тип матчу, стиль гри, особливості стратегії кожного із гравців та інше. Від правильно обраної стратегії бетора залежить результат парі та розмір прибутку. Різні види ставок на спорт дозволяють спрогнозувати результати матчу за багатьма критеріями: перемога, нічия, кількість забитих голів (набраних очок), фора команди та інші.

Ставки типу ординар, експрес і система

У букмекерських конторах є три основні види ставок, які розрізняються в залежності від кількості подій, які входять до купона:

 1. Ординар – ставка на результат однієї окремої події. Виграш тут визначається множення суми ставки на коефіцієнт.
 2. Експрес – ставка на результат декількох подій. Особливість полягає у тому, що прибуток визначається додаванням добутку суми ставки на кожен із коефіцієнтів. Для виграшу в експресі результат всіх подій, які входять до купону, має бути вгаданий.
 3. Система – це типи ставок на спорт, які складаються з декількох експресів. Їх використовують найбільш досвідчені бетори. Прибуток визначається сумою всіх експресів. Перевагою системи є те, що у разі програшу одного експресу, вся система не програє.

Перший вид ставок використовують новачки і ті, хто не хоче сильно ризикувати. Експреси та системи – це прерогатива сильних і досвідчених беторів, які підходять до спортивного парі зважено: досліджують статистику та коефіцієнти.

Основні види ставок у розписі

Візьмемо для прикладу футбол як той вид спорту, де можливий великий діапазон ставок у межах одного матчу. Які типи ставок бувають у футболі? В основному розписі це:

 • перемога (П1, П2);
 • подвійний шанс (1Х, 12, Х2);
 • фора (0, +1, +1,5, -1, -1,5);
 • тотал (ТБ, ТМ);
 • точний рахунок.

Типи ставок у букмекерських конторах на перемогу – це ядро усіх парі. Вони стосуються будь-якого виду спорту. У футболі це прогноз на перемогу однієї з команд без точного рахунку або інших особливостей матчу.

Подвійний шанс розширює можливості перемоги і включає додатково нічию (1Х, 2Х), а також перевагу за рахунком (12) в основний час.

Ставки типу фора допомагають спрогнозувати перевагу або відставання однієї із команд (відповідно + і -). Вони вказуються у половинчастих показниках (Ф 1,5), які передбачають перемогу або програш та у цілих числах (Ф 1), які у результаті можуть вказувати на повернення ставки. Популярні також азіатські фори з числовими показниками, кратними 0,25.

Тотал у ставках – це визначення діапазону, якого досягне або який перетне певна команда. Наприклад, у футболі тотал голів менше (ТМ) 2,5 означає, що ставка зіграє, якщо команда заб’є 1 або 2 голи. В основному розписі тотал ставиться на більший або менший показник.

Точний рахунок – це ставка на те, що матч закінчиться із певним результатом. Спрогнозувати цей результат без відповідної підготовки та певною мірою удачі досить важко. Через великі ризики цей тип ставок відрізняється підвищеними коефіцієнтами.

Інші популярні різновиди парі

Які бувають ставки на спорт у додаткових розписах? Тут букмекер дає шанс гравцеві визначити різні додаткові результати матчу:

 • результати тайму;
 • хто заб’є перший гол;
 • вольова перемога;
 • пар-непар;
 • точна кількість голів.

Перелік спеціальних ставок може бути різним в залежності від виду спорту, типу матчу та популярності букмекера. Для того, аби робити спеціальні ставки, потрібно знати специфіку гри команд, можливості гравців, рівень підготовки та враховувати інші нюанси, аби вберегти парі від небажаних ризиків.

Головні стратегії виграшних ставок

Беттінг – це не просто гра або розвага, це особливий стиль заробітку на знанні спортивних дисциплін. Він потребує ґрунтовної підготовки та врахування багатьох нюансів. Загалом бетори, які роблять ставки на спорт, спеціалізуються на одному або декількох видах спорту та уважно стежать за грою команд-фаворитів.

Новачку доведеться пройти досить непростий шлях для того, аби стати професіоналом. букмекери допомагають його здолати за допомогою певних бонусів:

 • страховка ставки;
 • нарахування додаткових грошей до депозиту;
 • збільшений відсоток на топові матчі;
 • купони з експресами дня.

Не варто нехтувати такими пропозиціями, адже вони однозначно спрощують процес парі і допомагають набути певного досвіду.

Висновки: що допоможе правильно розставляти пріоритети у ставках на спорт

Від правильного вибору типу ставки, врахування коефіцієнтів та особливостей кожного матчу залежить успіх парі. Бетори, які оволоділи знаннями про основні і додаткові види ставок у розписі, заробляють непогані гроші. У ставках на спорт важливо оволодіти знаннями щодо специфіки матчів, можливостей коефіцієнтів, маржі, додаткових можливостей бк Фавбет, аби не просто отримувати свою порцію азарту, а й збільшувати прибуток за рахунок вдалих прогнозів.

Популярні питання про види ставок

❓ Яку букмекерську контору обрати для ставок на спорт?
Перевагу слід віддати бк з ліцензією, так гравець уникне проблем із виплатами та отримає чесні результати парі.
❓ Чи можна виграти в експресі у тому разі, якщо одна зі ставок програла?
Ні, для того, аби експрес зіграв, потрібно щоб усі ставки у ньому виграли.
❓ Чи можна робити ставки типу тотал і фора у режимі лайв?
Так, якщо це передбачено розписом матчу.
❓ Чи програє вся система у тому випадку, якщо прогноз одного з експресів, що входять до неї, виявився невдалим?
Ні, це одна з особливостей системи.
❓ Чи може гравець робити різні ставки на різні види спорту?
Так, це не заборонено правилами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *