Меню Закрити

Тотал у ставках

ставки тотал

Тотал у ставках – це числовий показник діапазону, на який може поставити клієнт у букмекерській конторі. Простими словами, це межа голів, очок, шайб або інших показників, які перетне команда або окремий гравець. Для того, аби зрозуміти що таке тотал, потрібно розібратись у його різновидах на більш конкретних прикладах.

Тотал більше і тотал менше: у чому різниця

Головними параметрами ставки на тотал є показник більше і менше певного числа. У букмекерських конторах він позначається ТБ або ТМ (Б і М). У футболі він належить до основного розпису і вказує на прогноз щодо забитих протягом конкретного матча голів. Візьмемо приклад: у грі Ліги Чемпіонів Реал Мадрид проти Манчестер Сіті гравець поставив на тотал менше 2. В такому разі ставка буде зіграна, якщо протягом гри буде забитий лише 1 гол. Інший приклад: ставка у матчі на тотал більше 2 зіграє у тому випадку, якщо під час гри буде забито 3 і більше голів.

У додатковому розписі гравцеві доступні інші види тоталів:

  • індивідуальний;
  • азіатський;
  • тотал трьох варіантів;
  • тотал тайму.

Тотал ставки можуть виражатись у цілих і половинчастих числах. Саме від числа залежить можливість перемоги і коефіцієнт.

Ставки тотал на ціле число

Такі ставки характеризуються можливістю повернення. Якщо гравець поставив на ціле і ставка зіграла, то букмекер може повернути цю суму. Такі показники тоталів вводяться у перелік лінії досить рідко через можливі втрати з боку бк. З цієї ж причини вони матимуть знижений коефіцієнт – таким чином букмекер підстраховує себе.

Половинчасті ставки

Це показнику типу ТБ 2,5 або ТМ 2,5. У цьому випадку повернення ставки виключене. Адже, якщо гравець поставив на ТМ 2,5, а команди зіграли із рахунком 2:0, то виграш виплачується повністю. Якщо ж результат забитих голів дорівнює 3, то ставка програла і не підлягає поверненню. Такі показники зустрічаються в основному і додатковому розписі найчастіше.

Азіатський тотал

Це ставки типу ТБ 2,75 та подібні. Такі показники характеризуються особливою системою обчислення коефіцієнтів: вони діляться на 0,25. Для таких ставок характерні показники більше/менше 1,25, 1,75, 2,25 та 2,75. Подібні ставки є в лініях розпису футбольних матчів усіх популярних букмекерів України.

Інші види тотал ставок

Ставка тотал – це можливість урізноманітнити букмекерське парі та поставити на результат без необхідності називати точну кількість голів, шайб або балів (для різних видів спорту показник тоталу буде різним). Наприклад, популярні види футбольних матчів в додатковому розписі, окрім тотала голів, можуть мати ставки на індивідуальний тотал, пар-непар, результати окремого тайму. В інших видах спорту діапазон можливостей тотал обмежений через особливості самого матчу.

Індивідуальний тотал

Це ставки на результати окремого гравця. Усі правила і показники (цілі, половинчасті або ставка з 0,25) зберігаються, проте виграш або програш залежить від індивідуальної гри. Наприклад, тотал меньше 3 у футбольному матчі означає, що гравець повинен забити 1 або 2 голи. Подібні ставки використовуються не лише у футболі, а й у тенісі, баскетболі та інших видах спорту.

Тотал трьох варіантів

Що таке тотал у ставках ми розібралися – це показник більше або менше, який перетне або ні певна команда або гравець під час окремого матчу. Але існує і такий тип тоталу, коли у процес задіяні три величини – більше, менше і дорівнює. Тут збільшуються ризики, разом із тим зростає показник коефіцієнту. У тоталі трьох варіантів гравець може зробити ставку на точну кількість, наприклад, забитих протягом матчу голів. У додаткових лініях розпису можливості трьохстороннього тоталу розширюються.

Тотал у ставках на футбол

Найпопулярніші букмекерські контори, такі як Фавбет приділяють велику увагу саме футбольним матчам – топовим і місцевим. Чому це так? Футбол – це спортивна дисципліна, найбільш вигідна для бк. Тут можна робити широкі прогнози з багатьма показниками.

Що таке тотал у ставках на футбол – це ставки на кількість голів, результати таймів, точний рахунок, індивідуальну гру та ще багато інших прогнозів. Футбольні матчі мають найбільшу основну і додаткову лінію розпису, а ставки тотал – це чудовий шанс заробити для беторів і розширити коло прихильників для букмекерів.

Тотал в інших видах спорту

Тотали у ставках використовуються не лише у футболі. Беторам пропонується спрогнозувати кількість очок, балів, шайб, м’ячів в інших видах спорту. Найпопулярнішими є баскетбол, хокей, теніс.

Тут важливо враховувати специфіку певного змагання, можливості гравців, певну аналітику матчу та інші показники. Гравець, який не обізнаний з певним видом спорту, повинен спочатку провести певну роботу з ознайомлення з правилами. Наприклад, якщо у футболі ТМ 2,5 це звичайний показник, то у баскетболі (НБА) звичайним вважається ТБМ 207,5 або ТБ 210,0. Використовується тотал також у боксі, регбі, бейсболі та волейболі.

Популярні питання про, те що таке тотал

❓ Чи можна робити ставки тотал у лайв?
Так, такі можливості мають бути передбачені у букмекерській конторі.
❓ Який вид тоталів найбільш популярний у букмекерських конторах України?
Це тотал голів у футболі. такий вид ставки є в основній лінії усіх матчів.
❓ Що потрібно знати перед ставками на індивідуальний тотал?
Перед цим потрібно ознайомитись з рейтингом і стилем гри того учасника команди, на якого буде зроблена ставка.
❓ У якому випадку букмекер може повернути ставку, зроблену на тотал?
Так часто буває у ставках на ціле число.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *