Меню Закрити

Ігровий автомат Пірати

автомат Pirate

Ігровий слот Pirate присвячений пригодам і пошукам скарбів. В головній ролі справжній володар морів – злий і загартований морем пірат з крюком замість правиці, шаблею у руці, якою він вправно розмахує, і пов’язкою на лівому оці. У кращих традиціях Ігрософт, головний герой супроводжує гравця протягом усієї сесії і допомагає у на нелегкому шляху змагання зі стихією.

⭐️ПровайдерІгрософт
🍒Тематикапригоди, морські подорожі, пошуки скарбів
🎰Лінії9
❗️Барабани5
👾RTP96%
💰Бонусна гратак
🍏Мобільна версіятак

Тематика і сюжет

В ігровому автоматі Пірати увесь антураж створений навколо пригод головного героя та пошуків скарбів у безкрайньому морі. Головний герой має у своєму арсеналі корабель (на якому і відбувається уся дія), пістолети, вибухівку, підзорну трубу і гармату. Свою перемогу він за традицією святкує ромом. Гравцеві випадає унікальна можливість відправитись у подорож морями під командуванням “міцного горішка” з великим досвідом у справі пошуків скарбів.

Безкоштовна гра

Ігрові автомати Пірати безкоштовно можна запускати на ПК і мобільних пристроях. Для такої гри не потрібна реєстрація чи внесення депозиту. Гра у режимі демо відбувається на віртуальні монети, а користувачеві доступні усі функції платної версії слоту. Тестовий режим дозволяє ознайомитись із правилами, символікою, множниками та іншими особливостями гри без грошового ризику. Ознайомившись з особливостями гри у безкоштовному режимі та обравши для себе виграшну стратегію, гравець може реєструватись і розпочинати гру на реальні гроші в казино Фаворит.

Символіка

Пірати слот

Слот Pirate має досить яскраву тематичну символіку. Для гравця важливі 8 головних символів, які складаються у виграшні комбінації із 3-5 зображень, розташованих з ліва на право. Найменші множники мають зображення підзорної труби, шаблі, крюка, пістолета і вибухівки. Більші виграші принесуть гармата, зображення пірата та карта, яка має найбільший множник х5000. До речі, пірат також є універсальним символом, який замінює собою інші для формування виграшних комбінацій.

Бонусні ігри запускаються зображеннями з 3 і більше скринь зі скарбами або бочок із ромом – головних атрибутів піратських подорожей.

Технічні характеристики

Ігрові автомати Пірати мають традиційно мають 5 барабанів і 9 ліній. Мінімальний розмір ставки становить 0,5 кредиту, максимальний – 18 000 кредитів. Виграти в автоматі гравець може максимально 675 000 кредитів. Це цілком реальний шанс на перемогу, адже віддача слоту становить 96%.

Що стосується геймплею, то він достатньо простий: головні клавіші керування розташовані у швидкому доступі. Серед них:

  • Кнопка вибору ліній (1, 3, 5, 7 або 9).
  • Ставка.
  • Старт.
  • Автогра.
  • Максимальна ставка.

У розділі “Довідка” гравець може ознайомитись з символами, таблицею виплат, правилами бонусних ігор та ризик-гри.

Бонусні ігри

Ігрові автомати Пірати пляшки онлайн мають одразу два бонусних раунди. Перший запускається комбінацією із 3-5 зображень скрині зі скарбами. Правилами бонусної гри передбачений пошук золотих монет в декількох скринях. Гра завершується після того, як замість скарбів у скрині з’являється скелет.

Другий бонусний раунд відкривається після появи на екрані 3-5 символів бочки з ромом. Перед гравцем з’являється 10 бочок, в яких розташовані дорогоцінні камені, та 2 гральні кості. Правила прості – знайти відкрити усі бочки і забрати камені. Гравцеві потрібно зупинити кості, зробити певну кількість кроків від тієї бочки, на яку вказує поворотна гармата. Гра закінчується тоді, коли гравцеві відкривається вже порожня бочка.

Є у слоті і ризик гра. Стандартно вона відкривається після випадання кожної виграшної комбінації. Суть гри на подвоєння полягає у відгадуванні кольору гральної кості – червоному або чорному. Якщо гравець правильно вгадає колір, то подвоїть власний виграш.

Загалом така кількість бонусних ігор дозволяє значно збільшити виграш в ігровому автоматі та урізноманітнює ігрову сесію.

Популярні питання про ігрові автомати Пірати

❓ Чи можна робити ставки на одну лінію в ігровому автоматі Пірати?
Так, така функція доступна гравцеві.
❓ Чи можна грати у Пірати з мобільного?
Так, ігровий автомат адаптований до гри з мобільних пристроїв.
❓ Як можна вплинути на розмір виграшу у слоті Pirate?
Виграш у слоті Пірати залежить від генератора випадкових чисел. На велику вірогідність виграшу впливає показник віддачі, волатильність, множники і кількість бонусних раундів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *