Меню Закрити

Ігровий автомат Keks

слот Кекс

Ігровий автомат Keks — відома розробка авторитетного провайдера Igrosoft. Є й інші відомі назви цього слота. Так, наприклад, дуже часто можна почути наступні варіанти: Колобок, Пічки. Ігровий автомат був створений на основі не менш відомої казки про колобка. Геймплей дозволить поринути у дитинство та ніби стати одним із героїв цієї чудової казки.

⭐️НазваKeks (Колобок, Пічки)
🍒ПровайдерIgrosoft
⭐️Дата випуску2009
🎰RTP95%
❗️Кількість барабанів5
👾Кількість ліній9
💰СимволиКішка, колобок, горщик, самовар, балалайка, пічка, тісто, інші
🍏Максимальний виграшх5000
❤️Демо-режимДоступний
💎Бонуси та фічіБонусна гра, ризик-раунд, У дві сторони, Wild

Безкоштовна гра у слот Keks

Основний геймплей слот Кекс проходить за участі 5 барабанів та 9 ліній для виплат. Лінії в ігровому автоматі не фіксовані, а це говорить про те, що кожен геймер може для наступного спіну обирати ту кількість, яку він вважатиме за потрібне. Проте, варто враховувати, що провайдер пропонує певні варіанти, а саме — 1, 3, 5, 7 та 9 ліній. Тобто можна активувати лише непарну кількість. Ще один важливий момент, як зазначають досвідчені гравці, чим більше використовувати ліній для геймплею, тим більше шансів на випадання виграшних комбінацій.

Виграшні комбінації утворюються виключно на активованих лініях. Проте, якщо у більшості слотів комбінація повинна брати свій початок з певної сторони (частіше з лівої), то тут Ігрософт пропонує створювати їх з двох сторін. Така характеристика також підвищує шанси на утворення виграшних комбінацій та частіше отримання винагород. Але ви можете в гральні автомати грати безплатно Колобок. Демо-режим у цьому слові присутній. Він дозволяє для ставок використовувати віртуальні кредити. Таким чином геймери без ризику можуть потренуватися, набратися досвіду.

Комбінація набуває статусу виграшної за умови, що вона буде відповідати наступним характеристикам:

 • мати у складі не менше трьох однакових зображень;
 • символи розміщуються в ряд на активній лінії та не розриваються іншими картинками;
 • початок комбінації з крайнього лівого або правого барабана.

Ігровий автомат Колобок пропонує індивідуальну виплату за кожну комбінацію. На її розмір впливають наступні показники;

 • ставка на лінію;
 • кількість зображень у комбінації;
 • ціна символу.

Чим вище будуть ці показники, тим більшим буде виграш.

Символіка ігрового автомата Колобок

Keks слот

Ігровий автомат Кекс має відповідні символи до тієї тематики, яка супроводжується впродовж всього ігрового процесу. Так після запуску барабанів, можна зустріти випадіння наступних зображень:

 • глиняний горщик;
 • самовар;
 • бублики;
 • гармошка;
 • балалайка;
 • тісто.

Вищеперераховані — це всі звичайні зображення. Вони беруть участь у створенні виграшних комбінацій. Так самим дешевим символом вважається тісто, адже за три такі картинки можна отримати множник на ставку — х2. А саме дороге зображення — кішка. Комбінація з 5 картинок може принести — х5000 виграшу.

Проте Колобок автомат має також і спеціальну символіку, вона пропонується наступна:

 1. Wild. Виступає в ролі зображення колобка. Цей символ здатний замінити будь-яке інше звичайне зображення з метою створення виграшної комбінації. Додатково він може створювати комбінації. Так за 5 колобків геймер може отримати виграш, що буде у 2000 разів більше ставки
 2. Scatter. Картинка із зображенням чорного кота. вона приносить виграші за умови випадання на ігровому полі, при цьому місце розташування зображень ролі не грає.

Додатково потрібно зазначити, що ігровий автомат Кекс пропонує Бонус-символ. Він зображений картинкою пічки. Сам по собі він виграші не приносить. Проте у нього інша місія — відкривати доступ до бонусної гри.

Бонусна гра у слоті Пічки

Ігровий автомат Кекс пропонує зіграти в бонусний раунд за умови, якщо на полі з’явиться від трьох зображень пічки. Бонусний раунд складається з двох етапів. Так до другого можна перейти лише за умови успішного проходження першого.

Перший рівень пропонує окреме поле, де зображено 5 пічок. Геймеру потрібно поступово їх відкривати. Якщо за заслінкою пічки знаходиться гарно приготована їжа — це вказує на виграш. Проте якщо геймер відкриває заслінку там буде вугілля — бонусна гра завершена.

Успішне відкриття всіх 5 пічок дозволяє перейти на наступний рівень. Тут ігровий автомат Кекс пропонує вирушити на прогулянку до лісу. На цьому фоні буде зображено два кущі. За одним із них захований мішок з золотом. Геймеру потрібно вгадати де знаходиться мішок.

Додатково ігрові автомати Колобок пропонують ризик-раунд. Його можна активувати після кожної виграшної комбінації та збільшити розмір виграшу вдвічі. Тут задача вибрати карту, що буде вище номіналом аніж у дилера.

Часті Питання про ігрові автомати Kолобок

❓ Ким та коли був створений ігровий автомат Keks?
Слот Пічки (Кекс, Колобок) був випущений провідним провайдером Igosoft, Вперше він був представлений геймерам у 2009 році.
❓ Чи можна грати безкоштовно у слот Пічки?
Так. Провайдер передбачив у ігровому автоматі наявність демо-режиму. Саме його потрібно активувати за умови, якщо геймер хоче грати на віртуальні кредити.
❓ Які спеціальні символи пропонує ігровий апарат?
Так. Тут є три спеціальних символи. Wild — зображення колобка, Scatter — зображення чорного кота, Bonus — зображення пічки.
❓ Чи є бонусна гра?
Так. Вона складається з двох рівнів. Відкрити її можна, якщо на ігровому полі випаде три зображення пічки. Перший раунд пропонує відкривати заслінки пічок та збирати смачно приготовлену їжу, другий — вгадати за яким з кущів захований мішок із золотом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *