Меню Закрити

Ігровий автомат Гном

слот Гном

Слот Gnome — одна із відомих робіт провайдера Igrosoft для онлайн казино. Вона була випущена у 2007 році. Він практично відразу привернув до себе увагу великої кількості геймерів цікавим тематичним супроводом, гарним оформленням та простими правилами гри.

⭐️НазваGnome (Гном)
🍒ПровайдерIgrosoft
🎰Дата випуску2007 рік
❗️RTP95%
⭐️Кількість барабанів5
👾Кількість смуг9
💰Мінімальна ставка1
🍏Максимальна ставка810
❤️Максимальний виграш675000
💎Фічі та бонусиРизик-гра, бонусна гра, бонусні символи, діапазон RTP, Wild

Для максимально зручних умов провайдер додав до ігрового автомата технологію HTML5, що дозволяє тепер геймерам насолоджуватися грою в ігровий автомат Гном не лише з ПК, але і з мобільних пристроїв.

Тематичне оформлення та сюжет слоту

Ігровий автомат Гном — пропонує поринути у світ гномів, які щодня відправляються у темні шахти. Проте там вони видобувають не вугілля, а шукають дорогоцінне каміння та інші коштовності. Геймер також відправляється у підземелля, де вони також будуть шукати скарби, діаманти, дорогоцінне каміння. Пригоди ці будуть супроводжуватися небезпекою. Проте максимальна обережність та уважність приведуть до того, що ви отримаєте гарні виграші.

Безкоштовна гра в ігровий автомат Gnome

Всі охочі можуть в автомат Гном грати безкоштовно. Для цього під час запуску емулятора потрібно натиснути на кнопку «Демо». Саме вона дозволить гравців отримати від азартно-розважального закладу віртуальні кредити, які можна надалі використовувати для ставок. Таким чином відвідувач не буде використовувати власні гроші для геймплею. Проте безкоштовна гра не дозволяє отримувати реальні виграші.

Демо-версія дозволяє гравцям не ризикувати. І дарма, що справжніх виграшів не буде. Зате можна набратися досвіду та знань, та надалі можна використовувати ці знання для успішного запуску барабанів та отримання справжніх виграшів.

Символіка слота та найбільші виграші

автомат gnome

Ігровий автомат Gnome розроблений у повній відповідності до обраної тематики. Провайдер відповідально поставився до підбору зображень, які будуть використовуватися у якості символів для створення виграшних комбінацій.

Умовно символи можна поділити на дві групи: звичайні та спеціальні. До звичайних відносять наступні:

 • Кирка.
 • Червона парасолька.
 • Каска з ліхтариком.
 • Керосинова лампа.
 • Молоток.
 • Наковальня.

Кожен символ має індивідуальну вартість, від якої будуть залежати майбутні виплати за виграшні комбінації.

Серед спеціальних символів Гном слот пропонує такі:

 • Гном — дикий символ. Він здатний замінити звичайний символ для того, щоб створити виграшну комбінацію та отримати виплату.
 • Візок — це зображення виступає у ролі Scatter. Якщо зібрати під час спіну щонайменше три такі зображення, то можна відкрити доступ до бонусного раунда.
 • Логотип гри — спеціальний символ, який дозволяє створити комбінацію, що принесе максимальний виграш.

Так, наприклад, комбінація із символів логотипа гри дозволяє отримати геймеру до 9 000 000 кредитів.

Технічні параметри слота

Слот автомат Гном — це яскравий представник класичного софту. Він має наступні технічні особливості:

 • 5 барабанів;
 • 9 смуг для виплат;
 • мінімальна ставка у розмірі одного кредиту;
 • максимальна ставка у розмірі 25 кредитів;
 • доступні бонусна гра та ризик-раунд;
 • є можливість активізувати авторежим.
 • присутні символи Wild, Scatter.

Правила геймплею ігровий автомат Гноми пропонує досить прості. Тому слот відійде для геймерів-початківців. Проте і досвідчені клієнти активно використовують геймплей, адже тут можна отримати щедрі виграші.

Бонусі ігри

Крім звичайного раунду ігрові автомати Гном пропонують бонусну гру. Вона стане доступною у тому випадку, коли на ігровому полі з’явиться три зображення візка з золотом. Вона полягає в тому, що в додатковому вікні буде три візки, їх потрібно відкривати по черзі та знайти коштовності — це принесе додатковий виграш. Якщо вам відкриється візок з брудом — бонусна гра буде завершена.

Якщо ви відкриєте всі візки з золотом та коштовностями, то активується другий раунд бонусної гри. Він полягає в тому, що потрібно вибрати одну із двох скринь та забрати винагороду.

Додатково пропонується ризик-раунд після кожної виграшної комбінації. Тут потрібно вгадати колір карти та збільшити вдвічі виграш за спін.

Мобільна версія слота

Всі охочі можуть грати в ігровий автомат Gnome через смартфон. Провайдер при створенні слота використовувати HTML5 технологію. Це дозволяє апарату швидко та просто адаптуватися під невеликі сенсорні екрани. Завдяки наявності мобільної версії ви можете насолодитися ігровим процесом у ігрові автомати Гном будь-де та будь-коли.

Часті Питання про ігрові автомати гном

❓ Ким та коли був випущений ігровий автомат Гном?
Цей ігровий автомат був створений популярним провайдером Igrosoft. Вперше слот був представлений в інтернет-просторі у 2007 році.
❓ Чи можна безкоштовно грати у слот?
Так. Ігровий автомат має демо-режим, саме його потрібно застосовувати у тому випадку, якщо ви не хочете витрачати на ставки власні гроші.
❓ Які бонусні символи є у слота Gnome?
Крім звичайних зображень у ігрового автомата Гноми є і спеціальні символи. Вони представлені у наступному асортименті — Гном, Візок із золотом, логотип ігрового автомата.
❓ Чи пропонуються бонусні ігри?
Так. Слот Гноми має бонусний тур, що складається з двох раундів, у першому потрібно відкривати по черзі візки, а у другому вибрати скриню. Також є ризик-гра, вона доступна після кожної виграшної комбінації та дозволяє збільшити розмір виграшу вдвічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *