Меню Закрити

Фора у ставках

фора в Ставках

Фора ставки – це парі на перевагу або відставання однієї з команд. Вона використовується букмекерами для підігрівання інтересу до матчу у тому разі, коли виграш однієї з команд є більш вірогідним. Це своєрідний “маркетинговий хід”, іншими словами – додаткові можливості для беттора. Такий крок дозволяє урізноманітнити парі, внести додаткові шанси і розширити лінії.

Фора у ставках на футбол, як і в інших матчах, приймається у режимі прематч і лайв. В останньому випадку клієнт має змогу коригувати прогнози і спостерігати за ходом матчу у режимі реального часу.

У чому особливості ставки фора

Це особливий вид ставки, який відкриває перед бетором нові перспективи: звичайний матч набуває нового змісту. Клієнти, які зрозуміли що таке фора у ставках, успішно користуються своїми знаннями і заробляють на таких парі чималі прибутки.

Розглянемо типову ситуацію, коли у прогнозованому футбольному матчі команда А має істотну перевагу перед Б у складі гравців, підготовці та знанні поля. Ставки на перемогу А принесуть нікчемні прибутки, ставки на Б мають великі коефіцієнти, але можуть взагалі не зіграти, принісши клієнту мінус до балансу. Що робити: пропустити такий матч або зробити такий прогноз, який принесе успіх? Для цього існує фора – штучна перевага, зроблена букмекером.

Зазвичай найпопулярнішими видами ставки що означає фора є плюсовий (перевага) і мінусовий (відставання) показники. Вони виражаються цілими і половинчастими числами. Популярності набуває азіатська фора з показником числа 0,25 і нульова фора. Про ці різновиди ставок ми поговоримо далі.

Переваги і недоліки фори у ставках

Що таке фора ставки ми розібрались. Тепер поговоримо про переваги і недоліки такого типу парі. Серед переваг варто назвати такі параметри:

  • розширення можливостей для бетора;
  • наявність різних типів ставок на фору з показниками + і -;
  • можливість робити прогнози у лайв і прематч.

У таких типах ставок існує вірогідність повернення ставки у випадку з цілим значення. Крім цього, гравці можуть робити не тільки ставки типу ординар на перевагу або відставання команди за певними показниками, а й створювати експреси і системи.

Що стосується недоліків, то серед найголовніших – неправильний прогноз і можливість програшу. Такий ризик присутній у будь-якому різновиді букмекерського парі, адже навіть у найочевиднішому матчі результат може бути непередбачуваним.

Ставки на футбол: що таке фора

У цьому питанні варто розібратися детальніше. Ставки типу фора найчастіше використовуються у футболі. Причина очевидна – різноманітність різних варіантів розвитку подій. У футболі можна ставити на фору основного часу або тайму з різними показниками, а також азіатську фору. Типовими показниками для футболу є 0, фора + 0.5, -0,5, +1, -1, +1,5 і -1,5. Фора 5 у футболі з плюсом або мінусом – це досить рідке явище, адже рідко коли результат голів доходить до такої позначки.

Поняття “європейської” та “азіатської” фори

Різниця між двома видами ставок полягає у числових показниках. Європейська фора – це цілі і половинчасті числа, які вказують на перевагу або відставання однієї з команд. Приклад європейської ставки фора – 1 означає, що команда переможе з різницею в 1 м’яч.

Азіатська фора оперує числами, які діляться на 0,25. Це зазвичай показники 0,25, 0,75, 1,25 і 1,75 зі знаком плюс або мінус. Такі прогнози фактично дають змогу поділити парі на дві частини і отримати більший прибуток з однієї або одразу двох частин, на які воно було розділене. Азіатська фора входить до основного розпису майже усіх футбольних матчів.

Половинчасті, цілі, фори з показником 0,25 і фора 0 – як відрізняються ці види ставок

Ми вже сказали, що числові показники ставок на фору можуть бути різними:

  1. Половинчасті: +0,5, -0,5, +1,5 або фора -1.5 ставки. У такому парі можливий лише виграш або програш із перевагою або відставанням однієї з команд.
  2. Цілі: це ставки із можливістю повернення.
  3. Азіатські: це числові показники з 0,25, які фактично ділять одне парі на дві частини і збільшують вірогідність прибутку.
  4. Нульова фора: це ставка, яка гарантує повернення коштів у тому разі, коли команди зіграли внічию.

Мінусова і плюсова фора

Фактично усі ставки на фору йдуть із показником – або +. Вище ми вже розібрались, що ці знаки позначають перевагу або відставання однієї з команд. Роблячи прогнози, гравець повинен враховувати коефіцієнти, особливості гри команди, стиль гравців та інші статистичні дані. Великою підказкою буде “штучна” перевага однієї з команд, зроблена букмекером для підвищення градусу гри.

Висновки

Ставки типу фора входять до основного розпису усіх футбольних матчів, проте використовуються вони не лише у футболі. Цей тип парі означає визначення переваги або відставання однієї з команд. Відповідно перевага позначається +, а відставання знаком -. Виражаються ставки на фору цілими і половинчастими числами. Популярним також є парі на азіатську фору та 0. Для гравця фора у ставках це шанс заробити на штучній перевазі, створеній букмекером для привернення уваги до матчу.

Популярні питання про фора ставки

❓ У яких видах спорту, окрім футболу, використовуються ставки на фору?
Баскетбол, теніс, футзал, регбі.
❓ Чи можливі ставки типу фора на місцеві футбольні матчі?
Так, показники переваги або відставання з коефіцієнтами повинні бути у розписі матчу.
❓ Чи існує більша вірогідність виграшу під час ставки фора у режимі лайв?
Ставки лайв дозволяють коригувати прогнози відповідно до ходу матчу, проте тут потрібно враховувати збільшену маржу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *