Меню Закрити

Фавбет реєстрація на сайті букмекерської контори Favbet

Фавбет реєстрація потрібна щоб робити вигідні ставки, тоді потрібно в Favbet увійти як повноцінний користувач, та створити обліковий запис на офіційному сайті. Актуальні відгуки відзначають високі коефіцієнти та широкий вибір подій на сайті букмекерської контори Фавбет. Але весь її функціонал доступний лише зареєстрованим беттерам. Зі статті ви дізнаєтеся, як створити обліковий запис на сайті правильно і швидко.

⭐️ Рік заснування1999
✅ Офіційний сайтFavbet (Фавбет)
⚡ ЛіцензіяКРАІЛ № 137 від 20.04.2021
💻 Способи реєстраціїЧерез сайт або мобільний додаток
❤️ Дані для реєстраціїПаспортні дані, телефон, email, реквізити для виплат
👀 ВерифікаціяЄ
📲 Мобільний додатокAndroid, iOS
💵 ВалютаUAH, USD, EUR
💰 Бонус за реєстрацію4000 грн + 500 грн
🛠 Тех підтримкаЦілодобово – 24/7

реєстрація в букмекерській конторі Favbet

Для кого доступна Favbet реєстрація

Перед створенням облікового запису рекомендуємо ознайомитись із правилами контори. Вони досить лояльні, але для нових беттерів є дві суворі умови:

  1. Фавбет реєстрація можлива тільки для повнолітніх користувачів.
  2. Не можна створювати більше одного облікового запису або використовувати свої дані у прив’язці до різних рахунків.

Усі порушення одразу фіксує служба безпеки компанії. Такі облікові записи відразу блокуються, а користувачі потрапляють у довічний бан. Тому після реєстрації всі гравці перебувають у рівних умовах, а вітальні бонуси ніхто не отримує двічі.

Такі правила — не новинка, адже подібні вимоги можна спостерігати у всіх надійних та популярних азартно-розважальних майданчиках. Це такі собі заходи, що дозволяють адміністрації букмекерської контори Фавбет контролювати чесність та дотримання правил з боку користувачів азартно-розважального майданчика.

Реєстрація Фавбет: інструкція

Створення облікового запису займає мінімум часу і доступне навіть для невпевнених користувачів БК. Отже, для швидкої реєстрації вам потрібно:

  1. Зайти на офіційний сайт контори, знайти у верхньому правому кутку кнопку “Реєстрація” та натиснути на неї.
  2. Вас попросять вказати адресу електронної пошти та особистий унікальний пароль.
  3. На email прийде лист, що містить посилання на підтвердження. Переходимо нею.
  4. Заповнюємо всі поля у невеликій анкеті, перевіряємо інформацію та підтверджуємо її.
  5. На цьому Favbet реєстрацію завершено. Можна робити Фавбет вхід до облікового запису та приступати до ставок.

Якщо ви відкриваєте сторінку букмекера з мобільного телефону, вона доступна в мобільній версії. У ній реєстрація нічим не відрізняється від описаного вище алгоритму. Крім того, для комфортних мобільних ставок БК пропонує встановити свої програми для смартфонів та ПК. Вони працюють з усіма девайсами на ОС Андроїд. Мобільний додаток повністю повторює функціонал сайту, має вбудоване дзеркало та заощаджує ваш трафік. А реєстрація в ньому також проста та надійна.

Верифікація облікового запису після реєстрації в Фавбет

У БК Фавбет реєстрація завершується підтвердженням особи нового гравця — верифікацією. Отримання інформаційних даних про своїх клієнтів — стандартну процедуру, яку букмекерська компанія проводить, щоб усі права клієнтів були захищені, а можливість шахрайства при реєстрації нових акаунтів — виключена.

Щоб пройти верифікацію, увійдіть на сайт або мобільну версію. Зробіть в Favbet вхід в особистий кабінет та заповніть всі поля анкети. Надішліть до БК скани документів, що підтверджують особу. Служба безпеки контори перевірить їх — після цього реєстрація Фавбета вважатиметься успішно пройденою. У Favbet реєстрація без верифікації не можлива.

Тепер можна поповнити рахунок, отримати бонус та зробити першу ставку. Якщо виникнуть проблеми з верифікацією, на вашу електронну адресу прийде повідомлення.

Як отримати Favbet бонус при реєстрації

Усі нові користувачі отримують кілька вигідних заохочень від БК:

  1. Безризикова ставка до 15 євро – нараховується після першого поповнення рахунку на 6 євро та менше. Активувати подарунок можна на будь-яке спортивне парі. Якщо він не зіграє, проставлені кошти повернуться на ваш депозит.
  2. 100% від першого поповнення – діє, якщо на рахунок ви внесете від 10 євро. Бонус доходить до 100 євро та ділиться навпіл: для ставок на спорт та казино. Це заохочення можна відіграти протягом 10 днів та перевести на основний рахунок. Але разом із цим бонусом Favbet вхід також подарує ставку без ризику.

Завдяки таким бонусним пропозиціям кожен новий клієнт отримує досить вигідний презент та зможе з його допомогою більш безпечно робити ставки на спорт та отримувати щедрі винагороди.

FAQ

❓ Навіщо потрібна реєстрація в БК Фавбет?
Саме завдяки процедурі реєстрації кожен відвідувач букмекерської контори Фавбет може завести свій особистий обліковий запис та ігровий рахунок. На основі особистого кабінету будуть в майбутньому проводитися фінансові транзакції, а також беттери зможуть робити ставки на спорт, виконавши вхід в Фавбет.
❓ Для кого доступна процедура реєстрації в букмекерській конторі Фавбет?
Пройти процедуру реєстрації на сайті букмекерської контори Фавбет можуть лише повнолітні клієнти. Також створити обліковий запис можуть лише ті відвідувачі, котрі раніше не створювали особистий кабінет на сайті.
❓ Що таке верифікація та навіщо вона потрібна?
Верифікація — це процедура, завдяки якій новий користувач підтверджує реальність своє особистості шляхом надання сканів або фотографій документів. Завдяки їй співробітники БК перевіряють відповідність наданих даних під час реєстрації, відповідність мінімальному віку. Також верифікація дозволяє додатково захистити особистий кабінет клієнта.
❓ Чи пропонує БК Фавбет бонус після реєстрації?
Так. Букмекерська контора Фавбет пропонує своїм новим клієнтам два варіанти заохочень. Перше — це безризикова ставка. Для неї клієнтові нараховується 15 євро. Також при поповненні ігрового балансу на суму від 10 євро у беттерів є шанс отримати бонус у розмірі 100% на перший депозит.