Меню Закрити

Live ставки Фавбет

Фавбет лайв – один з найвідвідуваніших розділів букмекерської контори. Тут представлені вигідні пропозиції для прогнозів, робити їх можна на ПК та в мобільній версії. В залежності від лінії, ставки live вдається робити в будь-який момент події та на різні результати. Складати прогноз в Favbet live – це гарантовано приємні враження, адже цей букмекер один із найдосвідченіших в Україні.

✅ Офіційний сайтFavbet (Фавбет)
⚽ Live ставкифутбол, волейбол, баскетбол, теніс, кіберспорт
💵 ВалютаUAH, USD, EUR
📌 Бонус на перший депозит4000 UAH
🍀 Ставка без ризику500 UAH
💡 Мінімальна ставка10 UAH
📲 Мобільний додатокAndroid, iOS

Огляд live-ліній Favbet: розпис, дисципліни, маркери

фавбет live

В лайв знайдете наступні розписи:

 • класичні змагання, екзотичні види спорту та турніри;
 • кіберспортивні події. Особливо популярні Warface, CS:GO, Dota2 та інші не менш успішні та відомі комп’ютерні ігри;
 • поєдинки віртуального спорту. Вони моделюються ПО, а не відбуваються в реальному часі.

В Live ставки Фавбет вашій увазі наступні маркери:

 • П1 і П2. Означає перемога одного чи іншого спортсмена/команди.
 • Х – нічийний результат.
 • 12 – точно не буде нічиєї, при цьому немає значення яка з команд виграє.
 • ТБ 2,5 та ТМ 2,5. Ставка на кількість забитих м’ячів. Їх буде більше ніж 3 або менше ніж 3, відповідно.
 • П1+ТБ 2,5. Означає перемогу першої команди/гравця та загальну кількість голів 3 і більше(обох команд).
 • Ф1 (1) а Ф2 (2,5). Перевага чи відставання у рахунку, що її матиме явний переможець чи аутсайдер.
фавбет live ставки

Крім цього використовується ряд популярних ринкових ставок у вигляді виходу тайму, тайм-матчу, індивідуальної статистики, подій матчу. Зверніть увагу, чим складніше робите передбачення тим вищі шанси взяти великий коефіцієнт і відповідно виграш, якщо ставка спрацює.

Що стосується дисциплін, то представлено багато футбольних та тенісних матчів в лайв з широким розписом. Точно порадує те, що коефіцієнти обновляються своєчасно. В середньому, прогноз приймається за 5 секунд. Також доступна ставка в 1 клік, що гарантує мінімальні затримки.

Котирування Live Favbet

Букмекер Фавбет готовий запропонувати приємні коефіцієнти на лайв. Середня маржа складає 6-8% на такі види спорту як футбол, хокей, теніс, баскетбол. Те, яким буде коефіцієнт також залежить від престижності змагання, обраного результату. Якщо матч відбувається між рівними суперниками можна розраховувати на котирування в межах 1,9-1,9.

Особливості лайв-ставок в Фавбет

В Фавбет ставки лайв мають деякі особливості, котрі будуть вигідними для бетторів. Конкретніше:

 • Супровід майже всіх матчів, поєдинків трансляцією в прямому режимі. Плюс будете бачити статистику і робити ставки спираючись на неї.
 • В Лайв наявна опція ставки в 1 клік. Її розмір налаштовується заздалегідь та застосовуватись вона може лише до ординарів.
 • Для зручності гри можна запланувати повідомлення про зміну коефіцієнтів. Доступні варіанти сповіщень: надсилати, не надсилати, надсилати лише в разі пониження.
 • Налаштування режиму показу розпису в лайв-лінії. Достатньо зручно, коли на першому місці демонструються результати, тотали, фори.

Обираючи для ставок на лайв саме Фавбет – гарантовано отримаєте всі переваги ліцензійного букмекера – гарантію чесності та подальшого виводу коштів.

Як робити ставки в Фавбет лайв

Зробити прогноз в лайв можуть лише зареєстровані користувачі, у яких на рахунку є кошти. Розмір ставки може бути різним – все залежить від вашої готовності ризикувати і впевненості в тому чи іншому результаті, а також від коефіцієнтів.

Робити ставки потрібно по такому алгоритму:

 1. Вибрати розділ з переліком подій. Доступні в лайв будуть показані у відповідному розділі сайту чи додатку. Саме тут вдасться скласти свої прогнози в режимі реального часу.
 2. Знайти цікаву для себе подію. Новачкам рекомендуємо звертати увагу на напрямки, в яких хоч трохи орієнтуєтесь і можете визначити фаворита чи аутсайдера.
 3. Розпис парі. Переходьте на значок коефіцієнта біля події, яка вас зацікавила.
 4. Додайте матчі в купон. Визначте кількість поєдинків у квитку. Для цього потрібно лише клікнути на коефіцієнти всіх обраних подій.
 5. Вкажіть суму ставки. При вході в купон потрібно вписати суму прогнозу. Фавбет розрахує потенційний прибуток автоматично.
 6. Підтвердьте угоду. Перед цим перевірте всі внесені дані. Після підтвердження змінити їх вже не вдасться.

Якщо на рахунку достатньо коштів для укладення парі, букмекер з ним погоджується. Лише після цього відбувається списання коштів. Якщо ставка спрацює, то беттер може розраховувати на отримання винагороди. Результати Фавбет розраховуються одразу після завершення події.

Рекомендації для гравців в Фавбет лайв

Щоб отримати віддачу необхідно аналізувати результати і статистику команд на обрані матчі. Також варто керуватись тим, що відбувається в грі. Якщо, наприклад, аутсайдер активно атакує, то ставити на гол фаворита не дуже логічно.

Заключаючи парі беріть лише ті дисципліни та команди, в яких орієнтуєтесь, розумієте їх силу, вміння та стан на момент зустрічі. Обов’язково слідкуйте за тим, що відбувається. В Фавбет це легко зробити, адже ведеться пряма трансляція. Використовуйте банкролл, занадто велику суму ставити не варто.

Live ставки Фавбет: питання та відповіді

❓ Чи можна робити ставки в Фавбет лайв без реєстрації?
Ні, робити ставки в Фавбет лайв можна лише після створення профілю, авторизації та поповнення рахунку.
❓ Де подивитись трансляцію футбольного матчу, на який я зробив ставку?
Це доступно для авторизованих гравців Фавбет лайв. Розклад трансляцій представлено на сайті букмекера.
❓ Не вдається зробити ставку/оформити купон/поповнити рахунок?
Якщо виникають питання щодо будь-якої з цих проблем, пишіть в техпідтримку – ви гарантовано отримаєте консультацію.