Меню Закрити

Ігровий автомат Crazy Fruits

автомат Crazy Fruits

Crazy Fruits — відеослот, що є яскравим представником фруктового напрямку. Попри свою простоту на навіть примітивність, слот не втрачає популярність та активно використовується клієнтами онлайн-казино для запуску в демо-режимі та на реальні ставки.

Вивчіть основні характеристики, які має ігровий автомат Crazy Fruits у наступні таблиці.

⭐️НазваCrazy Fruits (Скажені Фрукти)
🍒ПровайдерIgrosoft
⭐️ТематикаФрукти та ягоди
🎰RTP93,4%
❗️Барабани5
👾Смуги20
💰Мінімальна ставка0,20 доларів
🍏Максимальна ставка1000 доларів
❤️Бонусна граТак

Особливості та характеристики слота Crazy Fruits

Спробуйте в Crazy Fruits грати безкоштовно, ви поринете у світ класичних розваг, соковитих фруктів та ягід, відчуєте запах літа. Геймерів чекає цікавий та насичений сюжет, весь процес гри супроводжується приємною музикою. На додаток, вам будуть доступні бонусні раунди. Вони зроблять процес максимально динамічним. З ними ви точно не будете нудьгувати.

Для гри провайдер пропонує використовувати 5 барабанів та 20 ліній для виплат. Особливістю є те, що слот Крейзі Фрукт пропонує нефіксований формат смуг, тому ви можете самостійно обирати для кожного запуску те число, що вбачатимете за потрібне. Проте Ігрософт все ж таки дає певні обмеження. Активувати можна 1, 5, 10, 15 та 20 смуг. Для кожної смуги можна виставити ставку від 0,25 до 50 монет.

Правила геймплею в слоті Crazy Fruits

Ігровий автомат Crazy Fruits — це яскравий представник класичного геймплею. Тому правила гри досить прості та інтуїтивно зрозумілі. Нижня частина слоту присвячена панелі управління, де пропонується мінімальний набір кнопок для управління грою. Ви можете:

 • Вказати кількість активних смуг.
 • Розмір ставки.
 • Відкоригувати гучність музичного супроводу.
 • Активувати авто-спіни.

Після відповідних налаштувань можна запустити Crazy Fruits slot та розпочати гру. Після запуску барабанів можна збирати виграшні комбінації. Вони будуть у тому випадку, якщо на одній із активних смуг вряд вишикуються від 3 до 5 однакових зображень.

Символіка слота Скажені Фрукти

Крейзі Фрукт слот

Гральний автомат Crazy Fruits пропонує виплати у тому випадку, якщо на активних лініях випадають призові комбінації. Вони утворюються на основі символів. Серед символіки, що пропонує провайдер у слоті, можна спостерігати наступні:

 • Кавун.
 • Лайм.
 • Вишні.
 • Манго.
 • Номінали гральних карт.

Це звичайні символи, що створюють виграшні комбінації. Додатково слот Crazy Fruits пропонує спеціальні зображення, а саме:

 1. Дикий символ (Wild). Він представлений червоним помідором. Він замінює звичайні картинки та допомагає таким чином утворенню виграшних комбінацій.
 2. Символ розкиду (Scatter). Це зображення банана-серфера. Якщо він випадне на ігровому полі, то гравець гарантовано отримає виграш.
 3. Бонусний символ. Це логотип ігрового автомата. Три такі картинки вибивають двері до бонусної гри.

Завдяки спеціальним символам ігровий автомат Crazy Fruits надає додаткові можливості та створює особливі умови для успішного геймплею.

Бонусний раунд

Ігровий автомат Crazy Fruits надає дві можливості примножити звичайні виграші:

 1. Ризик-гра.
 2. Бонусний раунд.

У першому випадку після кожної виграшної комбінації слот дозволяє збільшити нагороду вдвічі шляхом правильного передбачення кольору карти.

Слот Crazy Fruits пропонує бонусну гру на додатковому полі. На ньому розміщено 24 кулі. Є пусті кулі, а є — наповнені фруктами. Потрібно розривати кулі та таким чином збирати подарунки.

Висновок

Crazy Fruits ігровий автомат — простий емулятор із стандартним набором правил. Проте саме його простота і прийшла до душі великій армії активних шанувальників, що постійно запускають барабани ігрового автомата в демо-режимі та на реальні ставки. Ви теж можете спробувати ігровий автомат та переконатися в його ефективності.

Часті питання про Crazy Fruits

❓ Який показник RTP пропонує слот Crazy Fruits?
Коефіцієнт віддачі, що пропонується у ігровому автоматі Шалені Фрукти, дорівнює 93,4%.
❓ Який максимальний виграш можна отримати у грі Крейзі Фрутс?
Ігровий автомат Crazy Fruits пропонує максимальний виграш у розмірі х2500 кредитів.
❓ Які технічні параметри має слот Шалені Фрукти?
Слот є класичним. В ньому пропонується 5 барабанів та 20 нефіксованих смуг для виплат. Ігрове поле наступного типу — 5х3.
❓ Чи є бонусна гра у ігрового автомату Crazy Fruits?
Так. Слот має бонусну гру, в якій пропонується 24 кулі. Геймеру потрібно розривати кулі та збирати виграші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *