Меню Закрити

Ігровий автомат Columbus Deluxe

Columbus Deluxe

Ігровий автомат Columbus Deluxe, що розроблений знаменитим у всьому світі провайдером Novomatic, пропонує отримати високий виграш на вигідних умовах. Це зумовлено рівнем віддачі, який досягає позначки 97%. Фоном апарату є карта світу, а головним героєм відкривач – Христофор Колумб, відомий своїм відкриттям континенту Америка.

⭐️Провайдер💎Novomatic
🍒Максимальне число ліній для активації⏰10
🎰Барабани📊5
❗️Символ розкиду✅присутній
⭐️Символ Scatter✅присутній
👾Максимальний коефіцієнт виграшу⚡5000
💰Безплатні спіни✅пропонуються
🍏Значення ставки для 1 лінії⭐від 1 до 100 кредитів
❤️Дисперсія🔥висока

На відміну від попередньої версії апарату, Deluxe має збільшене число ліній, що робить гру більш виграшною. Тематика апарату відповідає його назві. Серед символів можна знайти предмети 14-15 століття. Позитивними характеристиками апарату є наявність символів wild, scatter, double гра та free spins. Оцінити гру зможуть як постійні гравці, так і нещодавно зареєстровані учасники, а допоможе в цьому демонстраційний режим.

Гра без внесення депозиту

Columbus Deluxe грати онлайн безкоштовно пропонується незалежно від того, чи має користувач аккаунт на сайті онлайн казино. Різниця безплатного режиму від звичайного полягає лише у значенні ставки. Обрав “Демо” клієнт отримує на рахунок 1 тисячу кредитів. З цієї суми будуть відраховуватися значення ставки.

Перед учасником розташовані клавіші, що регулюють ігровий процес, а саме:

  1. Старт чи Автоспін, до функцій яких належить запуск барабанів.
  2. Інфо та Виплати. В одному розділі містяться відомості про значення виграшів, в іншому розписані умови спеціальних та бонусних пропозицій.
  3. Ставка для 1 лінії. Слот Колумбус Делюкс обмежив її на рівні від 1 до 100.
  4. Число ліній, на яких прогнозується отримання виграшних комбінацій.

Є блоки, що мають інформаційний характер та показують значення загальної обраної ставки, розмір віртуального рахунку та обраний режим участі, який у безплатному форматі зображується як “1 Demo”.

Символіка ігрового апарату

Columbus Deluxe слот

Символи цієї версії слоту, яка є наступником оригіналу Columbus, відрізняються лише графічним зображенням, оскільки лінії краще намальовані та чіткіші. Гра Колумбус Делюкс дає змогу гравцям отримати на котушках карткову символіку 10, валет, дама, король та туз, що можуть принести коефіцієнти зі значенням від 5 до 150 за тризначну комбінацію.

Далі за вагомістю йдуть:

  • секстант, що пропонує максимальний множник 250;
  • намисто – дає коефіцієнт 500;
  • королева, з множником 1000 при комбінації з 5 картинок;
  • портрет Колумбу, що приносить максимальне значення 5000.

Зображення зі спеціальними властивостями

Ігровий автомат Колумб Делюкс дозволяє зустріти серед карток ті, що мають спеціальні можливості. До числа таких відносяться портрет Колумба та кораблі. Перший символ, з’явившись поруч з двома однаковими на лінії картками утворить виграшну комбінацію, що пов’язано з можливістю приймати значення сусідніх символів. Проте, на лінії з кораблями ця умова не діє. Символом скаттеру є корабель. При появі трьох морських транспортів учаснику випадає можливість зіграти в бонусному рівні.

Отримання бонусів у слоті Колумб

Автомат Columbus Deluxe дозволяє користувачу отримати додаткові призи. Для цього на лініях виплат мають випасти від 3 символів скаттеру. Гравцю будуть надані 10 безплатних спінів для бонусної гри. Отримати можна коефіцієнти для значення ставки. Виграш у бонусному раунді додається до суми призової комбінації.

Інша спроможність полягає в участі у грі, яка дозволяє подвоїти призове значення. Активація пропозиції виконується гравцем безпосередньо в момент отримання поєднання, що дає виграш. Під час участі в такій, користувач має обрати з двох 1 карту, щоб її колір збігся з картою комп’ютера.

Правильна відповідь принесе учаснику подвоєння для суми, що була отримана в основній грі. Після цього користувач може відмовитись від продовження участі, або грати далі. Правила гри на ризик залишаються на тому ж рівні. Шанси на отримання виграшу становлять 50 на 50. Для виходу потрібно забрати виграш. Якщо вибір не приніс перемоги, гроші по виграшній комбінації учасник не отримує.

Розповсюджені питання про ігровий автомат Columbus Deluxe

❓ Як обрати безплатний режим в Columbus Deluxe slots?
Користувач може скористатися демонстраційним режимом після авторизації, або не виконуючи вхід до особистого кабінету. Йому знадобиться натиснути чи навести на логотип гри та вибрати формат “Демо”.
❓ Скільки дозволяється поставити на 1 лінію?
Правилами ігрового апарату встановлено значення для ставки від 1 до 100 кредитів.
❓ Які спеціальні символи присутні в слоті?
Провайдером пропонується 2 спеціальних символи: wild – портрет та scatter – корабель.
❓ Скільки можна грати в демонстраційному режимі?
Безкоштовна участь не має обмежень. Навіть після витрачання віртуального кредиту можна оновити сторінку та розпочати грати з початковим балансом.
❓ Який максимальний множник має слот Columbus Deluxe?
Коефіцієнтом є 5 тисяч, що надають при зібранні 3 портретів Колумба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *