Меню Закрити

Ігровий автомат Братва

bratva

Ігровий автомат Братва присвячений тематиці життя кримінального світу 90-х років. Символіка гри відповідна – кайданки, сотовий телефон, міліціонер, бандити, пістолети, УАЗ. Розробники зробили так, що гравець повністю перенісся на 30 років назад: створили атмосферу кримінальних пригод, зобразили інтерфейс у сірих і притушених тонах, прикрасили головний екран золотими ланцюжками і печатками, а також додали у слот відповідний музичний супровід.

⭐️Дата випуску2014
🍒ПровайдерІгрософт
🎰Лінії21
❗️Барабани5
👾Тематикакримінал
💰Бонусна гратак
🍏RTP95,7%
❤️Гра з мобільноготак

Правила гри

Для того, аби перемогти, потрібно зібрати комбінацію з 3-5 однакових символів, які розташовуються з ліва на право. Прибуток виграшної комбінації залежить від множника.
Усього у грі 12 символів. Найменше згідно з таблицею виплат приносить сотовий телефон, пістолет, кайданки і патрони. Найбільший множник мають тюрма і зображення міліціонера – 5 таких іконок приносять гравцеві множник х10 000.

Окрім головних символів, у грі є також скаттер. Комбінація з 4 рулеток збільшує ставку в 10 разів, з 5 – у 30 разів. Ігрові автомати братва мають досить зручний інтерфейс: гравець може обирати лінію (1, 5, 10, 15 і 21), виставляти розмір ставки (є клавіша Мах). Запускається слот клавішею “Старт” або “Автозапуск” для автоматичної гри. Мінімальний розмір ставки дорівнює 0,01 монети. Максимально на одну лінію гравець може ставити 50 монет. Розмір максимальної ставки для всіх ліній дорівнює відповідно 1050 монет.

Для того, аби детальніше ознайомитися з правилами, гравець може запустити Братва ігровий автомат безкоштовно. Ця функція доступна для ПК та мобільних пристроїв.

Бонусні ігри

Ігровий автомат Братва

В ігровому автоматі є дві бонусні гри, кожна з них запускається певною комбінацією символів. Після випадання зображень із 4-5 бандитів у чорній кепці відкривається гра під назвою “Крадій”. Правила прості:

  1. Гравець обирає рівень: профі або початківець.
  2. На екрані з’являються зображення декількох будівель: казино, офіс, супермаркет, банк і кафе.
  3. Завдання полягає у тому, аби обрати місце без охорони.
  4. Виграш залежить від вправності, інтуїції та обраного рівня – згідно з правилами кримінального світу, профі ризикує більше, проте і отримує більше, а початківець може задовольнитись і маленьким прибутком.

Друга гра, яка має назву “Бандит”, відкривається після появи на ігровому полі 4-5 зображень чоловіків в окулярах. Тут гравець повинен вгадати, в якій з двох барсеток сховані предмети – готівка або зброя. Якщо клієнт обирає барсетку із кайданками, то гра завершується.

Є у слоті ризик гра, яка запускається після випадання виграшної комбінації. Символічно це наперстки – найулюбленіша розвага бандитів 90-х. Для подвоєння виграшу гравець повинен відгадати той наперсток, де захована кулька.

Варто сказати що слот Братва має досить велику кількість бонусних раундів (за кращими традиціями Ігрософт), які дозволяють значно збільшити виграш від стандартних обертів барабанів.

Як грати безкоштовно

Ігрові автомати безкоштовно Братва запускаються без реєстрації. Ставки тут можна робити у віртуальній валюті. У тестовому режимі гравцеві доступні усі функції слоту, в тому числі ризик-гра і бонусні раунди. Під час гри безкоштовно можна ознайомитись із правилами, символікою, множниками, частотою випадання виграшних комбінацій без ризиків для власного гаманця. Після цього можна реєструватись та вносити депозит для старту гри на гроші.

Популярні питання про ігрові автомати Братва

❓ Яку волатильність має слот Братва?
Показник волатильності середній.
❓ Який символ приносить найбільший множник?
Зображення з міліціонерами.
❓ Чи можна завантажити ігровий автомат Братва на мобільний?
Грати в автомат можна без завантаження через мобільну версію з будь-якого пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *