Меню Закрити

Ігровий автомат Book of Sun

book-of-sun-slot

Book of Sun slot — це відомий ігровий автомат від провайдера Booongo на тематику Давнього Єгипту. Слот пропонує поринути в історію, подорожувати у часі та відправився на пошуки стародавньої Книги Сонця. Попереду на геймера онлайн казино чекає багато пригод, цікавих вражень. Вся подорож буде супроводжуватися ризиком. Проте, якщо ви не боїтеся труднощів, то можете розраховувати на щедрий виграш. Адже Бук оф Сан гральний автомат пропонує максимальну винагороду, що буде більша за ставку в 5 000 разів.

⭐️НазваBook of Sun (Книга Сонця)
🍒ПровайдерBooongo
💎Дата заснування2020
✅RTP97,74%
🎰Барабани5
💰Лінії для виплат10
🔥Максимальний виграшх5000
⚡Символіка слотаКнига, Фараон, Амон-Ра, Скарабей, Птаха, номінали гральних карт
📊Демо-режимПрисутній
❤️Бонуси та фічіФріспіни, Вайлд, Скаттер, спеціальна символіка.

Безкоштовно грати в слот Книга Сонця

Всі охочі можуть запустити ігровий автомат безкоштовно. Book of Sun демо — це можливість робити ставки на віртуальні кредити, не використовуючи власний банкрол. Хоча такий тип геймплею не приносить клієнтам реальних виграшів. Зате вони можуть безпечно познайомитися з особливостями емулятора, зрозуміти його особливості, технічні параметри, можливості та набратися досвіду для наступного запуску на реальні ставки.

Як грати в слот Бук оф Сан

Ігрове поле, що пропонує слот Книга Сонця, стандартного типу — 5х3. Геймерам пропонується запускати 5 баранів, а для випадання виграшних комбінацій надається десять смуг для виплат. Лінії у слоті фіксовані, тому геймер не може вказувати перед спіном потрібно кількість для ставок. Всі вони беруть участь у грі. Не варто дивитися на цю особливість як на те, що вам потрібно більше витрачати грошей на один спін, адже максимальна кількість активованих ліній значно збільшує шанси на випадання виграшних комбінацій.

Для того, щоб запустити ігровий автомат Бук оф Сан демо, потрібно виконати наступні дії:

 1. Вказати ставку на лінію.
 2. Вибрати режим геймплею (автоматичний чи ручний).
 3. Запустити барабани.

Додатково ви можете відкоригувати гучність музичного супроводу, проте з технічної точки зору на ігровий процес це не впливає.

Book of Sun

Слот Book of Sun пропонує гравцям наступні опції:

 • Звичайні символи — їх задача полягає в тому, щоб створювати виграшні комбінації. Кожен символ має індивідуальну ціну.
 • Символ-заміна — це спеціальна пропозиція. Таке зображення здатне замінити звичайні картинки для того, щоб створити виграшну комбінацію.
 • Бонусна гра — у цьому слоті вона запропонована у якості безкоштовних обертань. Кількість фріспінів залежить від масивності комбінації, яка утворилася зі спеціальних символів.
 • Функція придбання фріспінів — геймери можуть не чекати, коли їх випадуть безкоштовні обертання, для них пропонується така можливість, як придбати цей бонус.

Якщо в Book of Sun грати онлайн, то можна помітити, що він приносить виплати лише у тому випадку, якщо випадає виграшна комбінація. Вона отримує такий статус за умови наявності наступних характеристик:

 1. Мати у складі не менше трьох однакових зображень.
 2. Картинки розміщуються поруч та не перериваються іншими символами.
 3. Ціпок із зображень розміщений на активній смузі.
 4. Початок комбінації з крайнього лівого барабана.

Якщо комбінація відповідає всім вищезазначеним вимогам, то вона принесе виграш. Ви можете грати в Бук оф Сан та особисто це перевірити. Проте варто розуміти, що кожна комбінація має індивідуальний розмір виграшу. Цей показник залежить від таких факторів:

 • розмір ставки на лінію;
 • ціна символy;
 • кількість картинок у комбінації.

Так є дешеві та дорогі символи. Звичайно що слот Book of Sun принесе більший виграш за комбінацію, що була створена на основі дорогих символів.

Символіка ігрового автомата

Умовно всі символи слот Book of Sun demo поділив на дві категорії: звичайні, спеціальні. До звичайних відносять наступні зображення:

 • Карткові номінали (від 10 до А).
 • Птаха.
 • Scarab beetle.
 • Amon-Ra.
 • Faraon.

Найдешевшими символами серед цього переліку є карткові номінали.

Спеціальну символіку ігровий автомат Book of Sun пропонує лише одним зображенням — книжкою. Одночасно він виконує дві функції — роль Wild та Scatter. тобто він може замінити звичайні картинки для створення виграшних комбінацій, та відкрити доступ до бонусного раунду, що надається у вигляді 12 безкоштовних обертань. Їх можна отримати якщо випаде одночасно хоча б три картинки з Книжкою.

Часті Питання пpo ігровий автомат Book of sun

❓ Ким та коли був створений ігровий автомат Бук оф Сан?
Цей цікавий єгипетський слот був розроблений популярним та авторитетним провайдером Booongo. Вперше він був представлений геймерам у 2020 році.
❓ Чи можна запустити слот безкоштовно?
Так. Провайдер передбачив функцію демонстраційного запуску барабанів ігрового автомату. Якщо ви хочете безкоштовно зіграти у слот Книга Сонця, то під час запуску потрібно активувати режим «Демо».
❓ Які символи можна зустріти на ігровому полі?
Символіка емулятора повністю відповідає обраній тематиці. На ігровому полі можна зустріти Книгу Сонця, фараона, Амон-Ра, жука-скарабея, птаха та карткові номінали. Над останніми також гарно попрацювали та надали їм виду ієрогліфів.
❓ Чи є бонусний раунд в Book of Sun?
Бонго пропонує додаткову гру у цьому слоті. Вона не є тематичною, а проходить на основі безкоштовних обертань. Коли на ігровому полі випадає щонайменше три зображення Книги, то гравець отримує 12 фріспінів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *