Меню Закрити

Ігровий автомат Beetle Mania Deluxe

Beetle Mania Deluxe слот

Компанія по розробці слотів Novomatic, створила ще один хіт серед автоматів, що має назву Beetle Mania Deluxe. Ігровий апарат є наступником першої частини жуків, з оновленою графікою та додатковими спеціальними пропозиціями. Користувачі, які полюбляють мультфільми зможуть оцінити дизайн апарату. Кольорова гамма характеризується яскравістю, як й інші ігрові автомати провайдера.

💚Розробник😍Novomatic
🍋Число ліній для активації🌈від 1 до 9
🍒Характеристика ігрового поля🪐5*3
🎰Показник RTP✅95%
💰Бонусні пропозиції💡символи scatter, wild, подвоєння, Double-гра, бонус
🎲Фріспіни✅пропонуються
🤑Максимальний виграшний коефіцієнт⭐️1000 (при отриманні 5 wild та комахи сонечка посередині поля)
📱Режими для гри💙на гроші, в демонстраційному режимі

Слот має стандартні показники ігрового поля:

  • 3 ряди;
  • 5 барабанів;
  • 9 ліній для активації.

Серед пропозицій щодо режиму участі, користувачам онлайн казино доступна безплатна версія та гра на гривні. Демонстраційний режим дозволить познайомитись з апаратом та розробити певну стратегію для участі в ньому не витрачаючи коштів. Проте, справжній виграш зможе принести лише гра на гроші. Щоб розпочати її потрібно:

  1. Увійти до облікового запису та впевнитись, що на балансі достатньо коштів для платної гри.
  2. Запустити ігровий автомат у звичайному режимі.
  3. Налаштувати число ліній для виплат – від 1 до 9 та визначитися зі значенням ставки.
  4. Обрати режим для запуску барабанів – автоматичний, або самостійний.

Бонусні пропозиції в слоті Жуки Делюкс

До числа бонусних пропозицій можна віднести:

  • Символи, спеціального значення. Зображення бджоли відіграє роль символу wild. Він може змінювати свою значущість на користь розташованих поруч на лінії символів, для утворення призових поєднань, або доповнювати ланцюжок. Другий символ – Скрипковий ключ. Зібравши від трьох таких з лівого боку ігрового поля, гравець отримує доступ до бонусного рівня. В ньому учасник може отримати додаткові коефіцієнти запускаючи безплатно барабани. Комаха сонечко випадаючи на третій котушці збільшує значення виграшної комбінації у 2 рази.
  • “Double” гра. Запускається після отримання виграшної комбінації для збільшення її значення. Максимальний множник, до якого можна дійти у грі – 512. Умовами участі передбачено вгадування кольору карти, що перевернута до користувача сорочкою. За позитивним результатом міні-гри сума подвоїться. Далі учасник може продовжити участь, або повернутися до основного режиму участі. У разі програшу вся сума анулюється.

Зображення на барабанах

автомат Beetle Mania Deluxe

Серед символів, що зустрічаються на барабанах є звичайні, які приносять коефіцієнти та спеціальні, що згадані вище. Першими є метелик, гусениця, равлик та карткові значення: 10, J, Q, K, A. Символи карткової гри дають коефіцієнти, при утворенні поєднання з 3 однакових зображень. Інші Жуки дозволяють виграти зібравши 2 символи.

Підсумки щодо гри в слот Beetle Mania Deluxe

Незалежно від того, що число бонусних пропозицій обмежене, автомат дає шанс отримати гарний виграш. Це пов’язано з високим значенням віддачі та середнім рівнем волатильності. Основні відомості про гру можна знайти в таблиці нижче.

Грати можна на віртуальні бали, що гравець отримує під час запуску гри у версії “Демо”, або на справжні гроші, з можливістю вивести виграшні кошти.

Розповсюджені питання про ігровий автомат Beetle Mania Deluxe

❓ Як грати в Beetle Mania Deluxe?
Умови участі залежать від режиму гри. Обравши демонстраційний, користувач може запустити слот без авторизації. Для здійснення реальних ставок потрібно увійти до профілю та мати кошти на балансі. Після запуску слоту, учасник регулює показники для гри та натискає клавішу старту.
❓ Де переглянути значення виграшних комбінацій?
Учаснику потрібно натиснути на клавішу “Таблиця виплат”.
❓ Які спеціальні символи є у грі?
Слот пропонує символи: wild – бджола, яка змінює значення символів, щоб створити нове поєднання чи доповнити отримане; scatter – нота, надає 10 безплатних бонусних спінів; подвоєння виграшу – комаха сонечко, яка активується при випаданні на середній котушці.
❓ Як запустити гру на подвоєння виграшу?
Учасник має отримати виграшну комбінацію та натиснути на клавішу “Double”, що з’явилась поруч з опцією старту. При автостарті функція недоступна.
❓ Чи можна грати в ігровий автомат Beetle Mania Deluxe безплатно?
Так, пропозиція доступна при виборі демонстраційного режиму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *