Меню Закрити

Ігровий автомат Always Hot Deluxe

Always Hot Deluxe слот

Always Hot Deluxe дозволить користувачам поринути до часу функціонування ігрових залів, оскільки відноситься цей автомат до категорії “Ретро”. Провайдером є Новоматік груп, який полюбляє фруктову тематику та втілив її у даному слоті. Учасники відзначають автомат як один з топових проєктів, не дивлячись на його не сучасну графіку. Це пов’язано з великими шансами на отримання виграшів в апараті. Головні відомості про гру вказані у таблиці.

💻Розробник гри💡Novomatic
⭐️Тематика ігрового автомату🍒Фрукти
🧩Число барабанів🍋3
❤️Ряди🎰3
⚡️Кількість ліній для виплат🪁5
⭐️Символ розкиду✅немає
🎰Безплатні спіни☝немає
✨Ставка для 1 лінії🌈від 1 до 100 кредитів
🎁Максимальний множник🤑300
💰Ризик гра✅пропонується

Які правила щодо гри в Always Hot Deluxe slots

Правила участі в апараті є простими та зрозумілими. Ігрове поле та функціонал тотожний з іншими слотами, на ньому містяться клавіші для:

  • активації кількості ліній для виплат;
  • обрання значення ставки, що складає від 1 до 100 кредитів для 1 ланцюга;
  • перегляду розміру виграшних поєднань;
  • автоматичного чи самостійного запуску гри;
  • обрання масштабу для зображення слоту;
  • регулювання звукового супроводу.

Також є інформаційні комірки, в яких показано загальний баланс, розмір обраної ставки на 1 лінію та повне значення, число ліній. Головною метою користувача є отримання 3 однакових символів поруч на одній з активних ліній. Отримавши кілька комбінацій, їх значення додаються.

Гра на ризик для збільшення виграшу

автомат Always Hot Deluxe

Always Hot Deluxe ігрові автомати Novomatic, дають можливість учасникам подвоїти розмір виграшу у ризик-грі. Увійти до неї можна лише в режимі самостійного запуску барабана. Активується гра при обранні “Gamble” після отримання призового поєднання. Провайдер у більшості своїх апаратах встановив однотипні правила для примноження виграшу.

Гравець має надати перевагу карті, що перевернута картинкою до низу. У разі, коли колір обраної карти збігається з дилерською, виграш помножується на 2. Є можливість здійснити такі маневри ще 4 рази, на тих же умовах, або забрати переможні кошти натиснувши “Take”. Не вгадавши, учасник повертається до основної гри без виграшу.

Зображення у грі та виграшні комбінації

Always Hot Deluxe ігровий автомат відкривши розділ “Paytable”, користувачі побачать 9 зображень, що приносять різні суми. Враховуючи те, що число барабанів складає 3, виграшна комбінація передбачає заповнення однаковими символами всього ланцюжка. Серед зображень наступні:

  1. З найменшим виграшом 40 – апельсин, вишні, слива та лимон.
  2. Середнє значення 80 – дзвіночок та виноград.
  3. Високі суми – 100 при отриманні кавунів, 200 за три зірочки та 300 – дві сімки на картинці.

Зібравши виграшне поєднання пропустити його неможливо, оскільки анімація слоту відразу зображує символи в полум’ї. Всі предмети мають звичайне значення та дають лише коефіцієнти. Недоліком гри є відсутність зображень, яким властиве спеціальне значення.

Пропозиції для отримання бонусів

Пропозицій, що дозволяють учаснику отримати бонуси у грі не передбачено. Підвищити значення виплати може допомогти лише гра на ризик.

Як отримати виграш у слоті Always Hot Deluxe

Отримати виграш в автоматі реально, оскільки він має гарний рівень RTP. Для цього потрібно здійснити реєстрацію на сайті онлайн казино та грати на гроші. Виплата відбувається після проходження верифікації, за реквізитами, що використовувалися при внесенні депозиту.

Розповсюджені питання про ігровий автомат Always Hot Deluxe

❓ Які режими можна використовувати для гри в слот Always Hot Deluxe?
Є спроможність грати, використовуючи кошти з віртуального балансу у форматі “Демо”, або вносити справжні гроші, обираючи режим “На гроші”.
❓ Чи передбачає апарат участь у бонусному рівні?
Для даної гри провайдером Novomatic не створено раунду з бонусом.
❓ Які виграшні поєднання дозволять отримати більший виграш?
Отримавши 3 символи кавуна учасник отримує 100 кредитів, за 3 зображення з зірками – 200 кредитів. Максимальним виграшом є 300 кредитів за сімки.
❓ Скільки разів можна подвоювати виграші у грі на ризик?
Учасник може провести за 1 сеанс 5 міні-ігор.
❓ Які значення встановлені для розміру ставки?
Гравець може обрати ставку, що знаходиться в межах від 1 до 100 на 1 лінію для виплат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *